Tu je niekoľko spôsobov, ako môžete pomôcť kryptomene BURST

Užívateľ ddaze7 na portáli Reddit nedávno vyzval členov krypto komunity k tomu, aby priložili ruku k dielu a pomohli rozvoju kryptomeny Burst. Vo svojom príspevku napísal: „Niektorí ľudia môžu mať problém zistiť, ako by mohli pomôcť.“ Následne uviedol niekoľko spôsobov, ktorými sa môžete angažovať aj Vy.

• Prejdite na aktualizovanú verziu platformy BRS

A ste správcom verejného uzlu Burst, nezabudnite si ho aktualizovať na verziu BRS 2.3.0.

O prevádzkovaní verejného uzlu sa dočítate v tomto príspevku: https://www.reddit.com/r/burstcoin/comments/87l4sj/set_up_your_public_node/

A tu nájdete aktualizáciu na verziu 2.3.0: https://www.reddit.com/r/burstcoin/comments/bbhgyj/do_your_part_everyone_update_to_brs_v230/

• Práca na projekte Burst Wiki

Burst Wiki sa momentálne presúva na GitHub skupiny Burst Apps Team. Vývojársky tím hľadá ľudí, ktorí by dokázali prispieť k realizácii tohto projektu, či už v rámci prekladov alebo so sťahovaním na GitHub.

Súvisiace: Sprievodca kryptomenou Burstcoin

Pôvodný článok o projekte: https://www.reddit.com/r/burstcoin/comments/be8mip/burst_wiki_makeover_help_wanted/

V prípade záujmu môžete kontaktovať užívateľov u /holycow131415 a u /harryy1453.

• Pomôžte tímu vývojárov s úlohami na platforme GitHub

Užívateľ /harry1453 zo skupiny Burst Apps Team a uznávaný BRS expert sa podelil o rôzne úlohy, s ktorými môžu členovia komunity s dostatkom času pomôcť v rámci vývoja kryptomeny a sprievodných aplikácií. Podobné úlohy začal zvýrazňovať špecificky za týmto cieľom a ak sa o nich chcete dozvedieť viac, kedykoľvek môžete navštíviť túto adresu: https://github.com/burst-apps-team/burstcoin/issues?q=is%3Aissue+is%3Aopen+label%3A%22help+wanted%22.

• Poskytnite vývojárom VPS účet alebo kompletné servery

Kryptomena Burst za každých okolností privíta nové uzly, ktoré vývojári môžu zakladať na virtuálnych VPS serveroch poskytnutých členmi komunity. Ak máte záujem darovať svoj VPS účet, riaďte sa pokynmi na tomto odkaze: https://www.reddit.com/r/burstcoin/comments/bjr4nn/looking_for_vps_donations_for_burst/

• Darujte Burst

Vývojári kryptomeny Burst ochotne privítajú čas a úsilie investované každým členom komunity, no keď im nemôžete pomôcť týmto spôsobom, máte možnosť podporiť ich priamo darovaním istého objemu jednotiek kryptomeny. Svoje prostriedky môžete usmerniť na Burst Marketing Fund, ktorý v súčasnosti financuje rôzne iniciatívy – viac o nich zistíte na tejto adrese: https://trello.com/b/kNHBYAdZ/bmf-project-support.

Podobné: Pozitívne správy zo sveta kryptomeny Burst

Okrem toho je v súčasnosti aktívny aj fond getBURST, ktorého prostriedky budú využívané na propagáciu a rozvoj kryptomeny.

Adresa Burst Marketing Fund BURST-TSLQ-QLR9-6HRD-HCY22
https://explore.burst.cryptoguru.org/account/17294889871403180630

Adresa getBURST Fund BURST-VDP2-22D5-4UD8-49SJP
https://explore.burst.cryptoguru.org/account/3081314267006086816

Užívateľ ddaze7 nakoniec poďakoval všetkým aktívnym členom komunity a poukázal na to, že s pomocou týchto ľudí napreduje vývoj kryptomeny Burst omnoho rýchlejším tempom. Teraz je ten správny čas na to, aby ste k tejto spoločnej iniciatíve prispeli aj Vy.